postheadericon Ogłoszenia parafialne

29. Niedziela Zwykła – 19-10-2014

• W dni powszednie Msze św. ranne będą codziennie o 6.30, Msze św. wieczorne połączone z nabożeństwem październikowym o 17.00. W Boreczku różaniec o 16.00, w środę Msza św. z nabożeństwem różańcowym także o 16.00.
  • W poniedziałek przypada wspomnienie św. Jana Kantego, we wtorek bł. Jakuba Strzemię, w środę św. Jana Pawła II.
  • W poniedziałek o 16.00 spotkanie LSO w Borku, w środę o 16.00 spotkanie Oazy, w czwartek o 16.00 spotkanie młodszej grupy KSM, w piątek o 16.00 katecheza przed bierzmowaniem, a o 17.00 nabożeństwo dla kandydatów do bierzmowania.
  • Przekazaliśmy ostatnio 30 intencji zamówionych z okazji pogrzebów ks. Eugeniuszowi Regule, emerytowanemu proboszczowi z Góry Ropczyckiej – intencje te będą odprawione w Górze Ropczyckiej w najbliższym czasie. Lista przekazanych intencji jest wywieszona w gablocie w przedsionku kościoła parafialnego.
  • Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na tacę na potrzeby parafii i zimowe ogrzewanie kościołów. Przypominamy prośbę o ofiary indywidualne od rodzin na ten cel. W przyszłą niedzielę zbierzemy składkę na misje z okazji Tygodnia Misyjnego.
  • Kartki z wypominkami za zmarłych można składać w zakrystii po wszystkich nabożeństwach. Czyste kartki są wyłożone w kościele. Prosimy o czytelne i jednoznaczne wypełnienie (by nie było wątpliwości, czy chodzi  mężczyznę, czy o kobietę) i wybór odpowiedniej kartki na wypominki całoroczne lub listopadowe.

postheadericon Intencje mszalne

Niedziela 19.10   godz.   7.00 – ++ Zofia i Józef Koza oraz Teresa Budzisz

Boreczek godz.   9.00 – ++ Maria, Genowefa, Franciszek i Antoni
                                              z rodziny Gdowików