postheadericon Ogłoszenia parafialne

1. Niedziela Wielkiego Postu – 22-02-20

• W dni powszednie Msze św. ranne będą o 6.30, wieczorne o 17.00. Msza św. w Boreczku w środę o 17.00.
  • Przypominamy, że Droga Krzyżowa będzie w Borku i w Boreczku w piątek o 17.00. Bezpośrednio po Drodze Krzyżowej w Borku będzie Msza św. wieczorna. Gorzkie Żale odprawiamy w niedzielę: w Boreczku po Mszy św. o 9.00, w Borku o 16.00, a bezpośrednio po nich Msza św.
  • We wtorek o 16.00 będzie spotkanie LSO w Borku. W piątek po Mszy św. spotkanie KSM. W sobotę o 15.00 kolejne spotkanie kursu przedmałżeńskiego.
  • W piątek o 15.00 będzie egzamin dla kandydatów do bierzmowania z udziałem ks. Dziekana. W sobotę o 17.00 Msza św. i nabożeństwo dla kandydatów do bierzmowania z udziałem Przedstawiciela ks. Biskupa do spraw bierzmowania. Zapraszamy również rodziców kandydatów do bierzmowania. Po tej Mszy św. krótkie spotkanie rodziców kandydatów na plebanii.
  • W przyszłą niedzielę, 1 marca, kandydaci do bierzmowania rozpoczną Nowennę do Ducha Świętego przed przyjęciem sakramentu. W niedzielę kandydatów zapraszamy na sumę o 11.00 – będzie wtedy dla nich specjalne nabożeństwo. Prosimy o przyniesienie na to nabożeństwo świec od chrztu św.
  • W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na cele misyjne, jak zawsze w 2. niedzielę Wielkiego Postu.

postheadericon Intencje mszalne

Niedziela 22.02   godz.   7.00 – ++ Aleksandra i Zygmunt Jemioło

Boreczek godz.   9.00 – + Stefan Andres w 2. rocznicę śmierci

godz. 11.00 – ++ Józef Kuroń i Antoni Wyłupek