postheadericon Ogłoszenia parafialne

26. Niedziela Zwykła – 28-09-2014

• W środę rozpoczynamy październik i nabożeństwo różańcowe – zachęcamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych. Prosimy rodziców, by zmobilizowali do udziału w różańcu swoje pociechy. Dzieci będą otrzymywać obrazki – elementy październikowej układanki.
  • W dni powszednie Msze św. ranne będą codziennie o 6.30, Msze św. wieczorne w poniedziałek i wtorek o 18.00, Od środy Msze św. wieczorne połączone z nabożeństwem październikowym będą w Borku o 17.00. W Boreczku Msza św. z różańcem w środę i w I piątek o 17.00, nabożeństwo różańcowe w czwartek o 17.00, w sobotę o 16.00. W przyszłą niedzielę różaniec w Borku o 15.30, w Boreczku o 8.30 bez udziału kapłana.
  • Spowiedź przed I piątkiem będzie w Boreczku w środę od 16.00, w Borku w czwartek od 16.00 i w piątek od 15.30.
  • Odwiedziny chorych w I piątek ks. Daniel rozpocznie od 8.00, ks. Jan od 9.00.
  • W poniedziałek przypada święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, we wtorek wspomnienie św. Hieronima, w środę św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w czwartek św. Aniołów Stróżów, w sobotę św. Franciszka z Asyżu.
  • W poniedziałek o 17.00 zbiórka LSO w Borku, we wtorek o 17.00 spotkanie Oazy,  w sobotę po Mszy św. spotkanie Koła Radia Maryja i Radia Via.
  • Od wtorku do soboty planujemy – w razie dobrej pogody – czyszczenie i malowanie ogrodzenia kościoła w Boreczku. Do tej pracy potrzeba wielu chętnych – prosimy zwłaszcza mieszkańców Boreczku i Poręb. Prosimy też o przyniesienie narzędzi: szczotek drucianych, szlifierek kątowych, pędzli itp. Rozpoczęcie prac we wtorek o 8.00 rano, liczymy na tych, którzy w tym czasie nie pracują. Pracujących zapraszamy w miarę możliwości po południu.
  • W następny poniedziałek, 6 października, drogami naszej parafii przejadą kwestarze Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta oraz Caritas, zbierający płody ziemi na potrzeby bezdomnych i biednych. Prosimy o wyłożenie ewentualnych darów w pobliżu drogi – początek zbiórki o godz. 9.00.
  • Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby naszego diecezjalnego Radia Via.

postheadericon Intencje mszalne

Niedziela 28.09    godz.   7.00 – + Michał Dyło

Boreczek godz.   9.00 – ++ Helena i Edward Ocytko w rocznicę śmierci
                                              Edwarda