postheadericon Ogłoszenia parafialne

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 23-11-2014

• W dni powszednie Msze św. ranne codziennie o 6.30, Msze św. wieczorne codziennie o 17.00. W Boreczku Msza św. w środę o 17.00.
  • W poniedziałek przypada wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy, Męczenników.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Pana. Jest to zarazem początek nowego roku liturgicznego.
  • W poniedziałek o 15.00 andrzejkowe spotkanie Oazy. W czwartek o 16.00 spotkanie młodszej grupy KSM. W piątek o 15.30 katecheza przed bierzmowaniem, a po Mszy św. spotkanie starszej grupy KSM. W sobotę o 17.30 spotkanie andrzejkowe KSM.
  • Dziękujemy rodzinom z Części Wschodniej za sprzątanie kościoła parafialnego i prosimy o podjęcie kolejki sprzątania rodziny z Grobli.
  • Od przyszłej niedzieli młodzież z KSM będzie rozprowadzać kartki świąteczne i świąteczne dekoracje. Dochód będzie przeznaczony na cele KSM – prosimy o zainteresowanie.
  • Dziękujemy za ofiary z ubiegłej niedzieli na potrzeby parafii i zimowe ogrzewanie i w dalszym ciągu prosimy o pamięć, zwłaszcza o ofiary od rodzin. Dziękujemy także za dzisiejsze ofiary na organizację Światowych Dni Młodzieży w Polsce. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na Seminarium Duchowne.
  • Dzisiaj na zakończenie Mszy św. będzie krótkie nabożeństwo eucharystyczne – za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

postheadericon Intencje mszalne

Niedziela 23.11   godz.   7.00 – za parafian

Boreczek godz.   9.00 – ++ Ludwik, Eugeniusz, Kunegunda i Iwona z rodziny
                                               Kozków