postheadericon Ogłoszenia parafialne

17. Niedziela Zwykła  27-07-2014

• W tym tygodniu w poniedziałek będzie, mimo wakacji, Msza św. ranna o 6.30. Msze św. wieczorne przez cały tydzień o 18.00. W Boreczku z okazji I piątku Msza św. w środę o 17.00.
  • We wtorek wspomnienie św. Marty, w czwartek św. Ignacego z Loyoli, w piątek św. Alfonsa Marii Liguoriego.
  • Spowiedź z okazji I piątku będzie w Boreczku w środę od 16.00, w Borku w czwartek od 17.00 i w piątek od 16.30.
  • Odwiedziny chorych ks. Dariusz rozpocznie w piątek od 8.00. Chorzy, których odwiedza ks. Jan, nie będą mieć w tym miesiącu zwyczajnych odwiedzin, ale w razie pilnej potrzeby prosimy o kontakt z ks. Dariuszem.
  • W sobotę 2 sierpnia można zyskać odpust zupełny Porcjunkuli za nawiedzenie kościoła parafialnego i odmówienie Ojcze naszWierzę w Boga. Odpust ten można zyskać pod zwykłymi warunkami: Komunia św. po spowiedzi sakramentalnej, modlitwa w intencji Ojca św. i wyzbycie się przywiązania do grzechu.
  • Dziękujemy serdecznie młodzieży z KSM za zorganizowanie pieszej pielgrzymki do Zawady. Wszystkim pielgrzymom dziękujemy za modlitwę przed tronem Matki Bożej w intencji parafii.
  • Dziękujemy paniom Teresie Waleń i Janinie Rolek oraz młodzieży z KSM za pracę przy uporządkowaniu pomieszczeń przy kościele.
  • Przekazaliśmy 40 intencji mszalnych z kilku niedawnych pogrzebów ks. Gabrielowi Tendelskiemu, który jest wikariuszem w Górze Ropczyckiej i tam w najbliższym czasie odprawi nasze Msze św. Lista tych intencji jest wywieszona w gablocie w przedsionku kościoła parafialnego.
  • Samorząd Województwa Podkarpackiego realizuje program Wojewódzka Karta Dużej Rodziny. W ramach programu rodziny wielodzietne (co najmniej z trójką dzieci) i rodziny zastępcze mogą uzyskać kartę uprawniającą do szeregu zniżek na zakupy i usługi w firmach, które przyłączyły się do programu. Szczegóły w Internecie na stronie www.wkdr.pl lub pod numerem telefonu 17 850 83 21. Afisz w gablocie w kościele parafialnym.

postheadericon Intencje mszalne

Niedziela 27.07   godz.   7.00 – ++ Maria, Katarzyna i Paweł Przywara

Boreczek godz.   9.00 – o Boże błogosławieństwo w pracy kapłańskiej
                                              dla ks. Piotra Świdra