postheadericon Ogłoszenia parafialne

3. Niedziela Adwentu – 14-12-2014

• W dni powszednie Msze św. adwentowe codziennie rano o 6.30 z wyjątkiem piątku; w piątek, który jest dniem spowiedzi adwentowej w naszej parafii, Msza św. ranna będzie o 8.30. Msze św. roratnie wieczorem o 17.00 z wyjątkiem czwartku; w czwartek Msza św. wieczorna będzie o 18.00. W Boreczku Msza św. w środę o 17.00.
  • We wtorek 16 grudnia na roratach rozpoczniemy nowennę do Dzieciątka Jezus. Od środy 17 grudnia wchodzimy w drugą część Adwentu – te dni adwentowe są już bezpośrednim przygotowaniem do Świąt Bożego Narodzenia.
  • W środę w tym tygodniu odwiedzimy chorych przed Świętami. Chorych nie zgłoszonych na stałe prosimy zgłaszać po Mszach św. w zakrystii do wtorku. Ks. Jan rozpocznie odwiedziny w środę od 8.00, ks. Daniel w środę od 13.00.
  • Piątek będzie w naszej parafii dniem spowiedzi adwentowej. Spowiedź w Borku będzie od 9.00 do 12.00 z przerwą półgodzinną od 10.30 i po południu od 14.00 do 17.00 z przerwą od 15.30. Spowiedź w Boreczku będzie od 14.30 do 16.30. Prosimy, by nie odkładać spowiedzi na następne dni, kiedy będziemy spowiadać w innych parafiach. Prosimy też, by mieszkańcom Sędziszowa umożliwić spowiedź we własnych kościołach bez nie kończących się kolejek.
  • W poniedziałek o 16.00 będzie spotkanie LSO w Borku Wielkim. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie młodszej grupy KSM.
  • Przypominamy, że w zakrystii są do nabycia świece wigilijne Caritas – duże po 12 zł i małe po 5 zł.
  • Dziś po Mszach św. zbierzemy ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  • W przyszłą niedzielę, która jest trzecią niedzielą miesiąca, prosimy o ofiary na tacę na potrzeby parafii i koszty ogrzewania kościoła.

postheadericon Intencje mszalne

Niedziela 14.12    godz.   7.00 – ++ Stanisław, Aniela, Elżbieta i Krystyna Kwarta

Boreczek godz.   9.00 – ++ Aniela, Józef, Bronisława i Helena Głuch
                                              w 2. rocznicę śmierci Bronisławy