postheadericon Ogłoszenia parafialne

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – 14-09-2014

• Dziś Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – dzień Odpustu w kościele w Boreczku.
  • Od poniedziałku do soboty Msze św. ranne będą codziennie o 6.30, Msze św. wieczorne codziennie o 18.00, Msza św. w Boreczku w środę o 18.00.
  • Jutro wspomnienie NMP Bolesnej, we wtorek św. Męczenników Korneliusza i Cypriana, w czwartek święto św. Stanisława Kostki, Patrona Młodzieży, w sobotę wspomnienie św. Męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
  • We wtorek o 17.00 zbiórka LSO w Borku Wielkim, w czwartek o 17.00 spotkanie oazy, w piątek o 17.00 katecheza dla kandydatów do bierzmowania.
  • W piątek na Mszę św. o 18.00 zapraszamy szczególnie młodzież, także kandydatów do bierzmowania oraz dzieci szkolne – po Mszy św. będzie dla nich modlitewne czuwanie przygotowane przez KSM z okazji święta Patrona – św. Stanisława Kostki.
  • W `przyszłą niedzielę o 15.00 spotkanie franciszkańskie.
  • Franciszkański Zakon Świeckich organizuje w dniu 28 września pielgrzymkę do Leżajska. Wyjazd o 7.00, koszt 25 złotych, zapisy u siostry Anny Wilczyńskiej. Serdecznie zapraszamy.
  • Ze względu na bardzo długą kolejkę intencji mszalnych z pogrzebów, oczekujących na odprawienie w naszym kościele, przekazaliśmy ostatnio 90 intencji do odprawienia ks. Piotrowi Świdrowi, który odprawi je w najbliższym czasie na Korsyce. Lista tych intencji jest wywieszona w gablocie w przedsionku kościoła parafialnego.
  • W przyszłą niedzielę, która jest trzecią niedzielą miesiąca, prosimy o ofiary na tacę na potrzeby naszych kościołów i parafii.

postheadericon Intencje mszalne

Niedziela 14.09   godz.   7.00 – ++ Ludwika Drozd w rocznicę śmierci, Jan Drozd
                                               i Karolina Król

Boreczek godz.   9.00 – za zmarłych i żyjących dobrodziejów i budowniczych