postheadericon Ogłoszenia parafialne

14. Niedziela Zwykła – 05-07-2015

• Msze św. wieczorne będą w Borku codziennie o 18.00. Nie będzie w dni powszednie Mszy św. w Boreczku.
  • W poniedziałek przypada wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w środę św. Jana z Dukli, w sobotę święto św. Benedykta, Patrona Europy.
  • We wtorek około 17.00 będziemy – jak co roku – gościć pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Przemyskiej na Jasną Górę. Dwie grupy pielgrzymkowe będą prosić o nocleg w naszej parafii, w Borku Wielkim i Małym. Zechciejmy przyjąć pielgrzymów gościnnie, umożliwić im posilenie się, skorzystanie z łazienki i nocny wypoczynek. W środę rano o 7.30 przybędzie do nas grupa św. Rafała Kalinowskiego nocująca w Kawęczynie i w naszym kościele będzie celebrować Eucharystię.
  • W przyszłą niedzielę będziemy gościć ks. Piotra Gąsiora, przedstawiciela kościelnej organizacji Kościół w potrzebie (Kirche in Not), która wspiera kościół w tych krajach, gdzie jest on prześladowany lub pozbawiony środków materialnych. Ks. Piotr wygłosi homilie w czasie Mszy św., a po Mszach św. urządzimy zbiórkę do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie.

postheadericon Intencje mszalne

Niedziela 05.07   godz.   7.00 – + Kazimierz Babiarz

Boreczek godz.   9.00 – + Władysław Haraf

godz. 11.00 – ++ Maria i Józef Barnak w rocznicę śmierci Marii