postheadericon Ogłoszenia parafialne

9. Niedziela Zwykła – 29-05-2016

• W dni powszednie Msze św. ranne będą jak zwykle o 6.30. Msze św. wieczorne o 18.00. W Boreczku Msza św. w środę i w I piątek o 18.00.
  • Nabożeństwo majowe w Boreczku w poniedziałek i wtorek o 17.00.
  • Trwa tradycyjna oktawa Bożego Ciała – procesje w dni powszednie będą po Mszy św. o 18.00. W Boreczku procesja w środę po Mszy św. o 18.00, a po procesji błogosławieństwo dzieci. W Borku błogosławieństwo dzieci będzie w czwartek na zakończenie oktawy.
  • We wtorek przypada Święto Nawiedzenia NMP. W środę wspomnienie św. Justyna, w czwartek Święto Rocznicy Poświęcenia Katedry Rzeszowskiej, w piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  • Spowiedź przed I piątkiem będzie w Boreczku w środę od 17.00, w Borku w piątek od 17.00.
  • Odwiedziny chorych w I piątek ks. Daniel rozpocznie od 7.30, ks. Jan od 9.00.
  • W piątek po Mszy św. spotkanie KSM.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia procesji Bożego Ciała – osobom, które przygotowały ołtarze i młodzieży, Straży Pożarnej i Służbie Liturgicznej, dzieciom i chórowi z p. Organistą.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiary na prace przy kościele,  a także przywieźli na przyszły parking gruz.

postheadericon Intencje mszalne

Niedziela 29-05  godz.   7.00 –  ++ Teofila i Jan Potwora w rocznicę śmierci Jana

Boreczek godz.   9.00 –  + Aniela Szczęch

godz. 11.00 –  ++ Edward Maciejko oraz Janina i Władysław