Kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie po wszystkich nabożeństwach z wyjątkiem wtorków (w pilnych sprawach o każdej porze).

Telefon: 17 221 69 47 (czekać na ew. przekierowanie).

Chrzty odbywają się w kościele parafialnym w każdą trzecią niedzielę miesiąca na sumie o godzinie 11.00. Rodzice zgłaszający dzieci do chrztu proszeni są o przedłożenie odpisu aktu urodzenia.

Narzeczeni planujący zawarcie sakramentalnego małżeństwa proszeni są o pierwsze zgłoszenie co najmniej 3 miesiące przed planowanym terminem ślubu. Konieczne są dowody osobiste, świeże metryki chrztu (nie dotyczy osób zapisanych w tutejszej Księdze Chrztów), świadectwa ukończenia kursu przedmałżeńskiego oraz świadectwa z religii z ostatniej klasy każdej ukończonej szkoły (lub indeksy z wpisaną i potwierdzoną oceną z religii). Ze względów organizacyjnych będziemy wdzięczni za ewentualne wcześniejsze uzgodnienie telefoniczne terminu spotkania. Więcej informacji dla narzeczonych tutaj.

Odwiedziny chorych - informacja tutaj.