3. Niedziela Zwykła – 21-01-2018

• W dni powszednie tygodnia Msze św. rano o 6.30 z wyjątkiem soboty – w sobotę nie będzie Mszy św. rannej, Msze św. wieczorne codziennie o 17.00, w Boreczku Msza św. w środę o 17.00.
  • W środę przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego, w czwartek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w piątek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa.
  • W środę po Mszy św. kolejne spotkanie biblijne.
  • Przypominamy, że dziś o 15.00 Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza na adorację przy żłóbku Jezusa.
  • Wczoraj zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie rodzin. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, podzielenie się swoimi problemami i wszelkie uwagi dotyczące duszpasterstwa, a także za ofiary kolędowe. Można je nadal składać na tacę z zaznaczeniem, że jest to kolęda.
  • Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary na tacę na ogrzewanie i potrzeby parafii.

Niedziela 21-01  godz.   7.00 –  + Stanisław Pichla w 2. rocznicę śmierci

Boreczek godz.   9.00 –  + Patrycja Szczęch – od wujka Marcina

godz. 11.00 –  za parafian

godz. 16.00 –  o łaski Boże i zdrowie w rodzinach w nowym roku – od franciszkanów świeckich