5. Niedziela Wielkanocna – 19-05-2019

  • Jutro Msza św. rano o 6.30, wieczorem z nabożeństwem majowym o 16.00, nabożeństwo majowe w Boreczku jutro także o 16.00. W pozostałe dni tygodnia zwykły porządek Mszy św.: w Borku o 6.30 i 18.00, w Boreczku nabożeństwo majowe o 17.00, w środę połączone z Mszą św.
  • Jutro o 18.00 uroczystość bierzmowania naszej młodzieży z klas VIII i III gimnazjum w Czarnej Sędziszowskiej. Młodzież prosimy o przybycie już na 17.15.
  • W niedzielę nabożeństwo majowe w Boreczku po Mszy św. o 9.00, w Borku o 15.30 przed Mszą św. popołudniową.
  • W piątek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
  • Dzieci, które dziś przyjmują I Komunię św., prosimy przez cały tydzień z wyjątkiem piątku na Mszę św. i nabożeństwo majowe w strojach pierwszokomunijnych – jutro na 16.00, od wtorku na 18.00. W piątek dzieci pierwszokomunijne będą mieć pielgrzymkę do Krakowa-Łagiewnik.
  • W środę po nabożeństwie spotkanie biblijne. W czwartek o 16.30 katecheza przed bierzmowaniem dla klas VII.
  • W przyszłą niedzielę o 11.00 uroczystość rocznicy I Komunii św. dzieci z klasy IV. Próba dla tych dzieci z rodzicami będzie w czwartek po nabożeństwie wieczornym.
  • Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary na remont schodów i potrzeby parafii i za wszystkie ofiary indywidualne. Prosimy w dalszym ciągu o ofiarność.
  • Dziękujemy rodzicom dzieci z klas II za pracę przy uporządkowaniu otocznia kościoła i przygotowaniu kościoła na dzisiejszą uroczystość I Komunii św.

Niedziela 19.05   godz.   7.00 –  ++ Genowefa i Stefan Marcinek w 24. rocznicę śmierci Stefana

           Boreczek godz.   9.00 –  ++ Tekla i Stanisław Filipek w rocznicę śmierci Tekli

                          godz.  11.00 –  w intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców

                          godz. 16.00 –  za O. Stanisława z okazji minionych imienin – od III zakonu św. Franciszka

 

Intencje mszalne na najbliższy tydzień:

 

Poniedziałek      godz.   6.30 –  za parafian

                          godz. 16.00 –  ++ Julia i Tomasz Dyło

Wtorek               godz.   6.30 –  + Stanisław Ochał – od Sylwii, koleżanki córki Magdy

                          godz. 18.00 –  ++ Lucyna, Stanisław i Władysława Stachnik w rocznicę śmierci Lucyny

Środa                 godz.   6.30 –  + Marian Jakubek w rocznicę śmierci

           Boreczek godz. 17.00 –  + Stanisław Ochał – od Katarzyny i Kamila Feretów i rodziny Siwców

                          godz. 18.00 –  ++ Aniela i Stanisław Szczęch w 2. rocznicę śmierci Stanisława

Czwartek            godz.   6.30 –  ++ Władysława i Czesław Przydział, Władysław Stachnik oraz Marcin

                                                  i Marek Jamróz

                          godz. 18.00 –  + Michalina Pyrc w 30. dniu po śmierci – od syna Adama

Piątek                godz.   6.30 –  + Stanisław Ochał – od sąsiadów Łagowskich

                          godz. 18.00 –  + Izabela Wrzeszcz – od rodziny Marii i Józefa Sadów

Sobota               godz.   6.30 –  + Stanisław Ochał – od sąsiadki Genowefy

                          godz. 18.00 –  o błogosławieństwo Boże dla Elżbiety i Romana w 30. rocznicę ślubu

Niedziela 26.05   godz.   7.00 –  + Kazimiera Surdel w rocznicę śmierci

           Boreczek godz.   9.00 –  + Stanisław Feret

                          godz.  11.00 –  w intencji dzieci w rocznicę I Komunii św.

                          godz. 16.00 –  dziękczynna za bierzmowanie z prośbą za młodzież i rodziców