24. Niedziela Zwykła – 16-09-2018

• W tym tygodniu Msze św. ranne będą codziennie o 6.30 z wyjątkiem soboty; Msze św. wieczorne o 18.00; Msza św. w Boreczku w środę o 18.00.
  • We wtorek święto św. Stanisława Kostki, Patrona dzieci i młodzieży; w czwartek wspomnienie św. Andrzeja Kim-Taegon, Pawła Chong-Hasang i towarzyszy; w piątek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  • We wtorek na wieczorną Mszę św. o 18.00 i nabożeństwo ze św. Stanisławem i bł. Karoliną zapraszamy młodzież i wszystkich kandydatów do bierzmowania.
  • W piątek o 16.30 katecheza dla obu grup kandydatów do bierzmowania.
  • W piątek po Mszy św. spotkanie KSM.
  • Franciszkański Zakon Świeckich organizuje w niedzielę 30 września pielgrzymkę autokarową do Leżajska. Koszt 35 zł, zapisy u siostry Anny Wilczyńskiej. Wyjazd spod kościoła o godzinie 7.00.
  • Ze względu na zbyt długą kolejkę intencji mszalnych zamówionych przy okazji pogrzebów przekazaliśmy ostatnio 60 intencji ks. Piotrowi Świdrowi – intencje te zostaną odprawione w najbliższym czasie na Korsyce. Lista przekazanych intencji jest wywieszona w gablocie w przedsionku kościoła parafialnego.
  • Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę na potrzeby parafii. W przyszłą niedzielę po Mszy św. będzie zbiórka do puszek na diecezjalne Radio Via.

Niedziela 16-09   godz.   7.00 –  ++ Józefa i Franciszek Strzępa w rocznicę śmierci Józefy

Boreczek godz.   9.00 –  w 25. rocznicę ślubu Bogusławy i Piotra – dziękczynna z prośbą o dalsze

błogosławieństwo Boże

godz.  11.00 –  za parafian