15. Niedziela Zwykła – 15-07-2018

1. Łączymy się dziś duchowo z pielgrzymami, którzy wyruszyli z naszej parafii w pieszej pielgrzymce do sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie.
  2. W tym tygodniu Msze św. w dni powszednie będą tylko wieczorem o 18.00 w Borku Wielkim.
  3. W poniedziałek przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej.
  4. W przyszłą niedzielę 22 lipca zapraszamy właścicieli pojazdów, zwłaszcza nowych, na modlitwę w intencji kierowców i poświęcenie pojazdów. Poświęcenie będzie w Boreczku po Mszy św. o 9.00, w Borku po sumie. Przy tej okazji – jak co roku – możliwość złożenia ofiary do puszki na zakup pojazdów, zwłaszcza terenowych, dla misjonarzy.
  5. Ze względu na to, że nie jesteśmy w stanie odprawić wszystkich intencji zamówionych z okazji pogrzebów w naszym kościele, przekazaliśmy wczoraj 60 intencji ks. Piotrowi Surdelowi. Ks. Piotr odprawi część z tych intencji w czasie urlopu w naszym kościele lub na wyjeździe, pozostałe już po powrocie na palcówkę misyjną. Lista przekazanych intencji jest wywieszona w gablocie w przedsionku kościoła parafialnego.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na potrzeby parafii.

Niedziela 15-07   godz.   7.00 –  + Julian Oboz w 1. rocznicę śmierci

Boreczek godz.   9.00 –  + Marian Piwowar

godz. 11.00 –  za parafian

godz. 16.00 –  + Kazimiera Pięta – od rodziny Łagowskich